Krośnieński Holding Komunalny nie ustaje w dążeniu do samowystarczalności energetycznej i dzięki kolejnym inwestycjom prądotwórczym w 2024 roku znów odnotował dodatni bilans energetyczny. To oznacza jedno – w 2024 r. spółka więcej energii wyprodukowała, niż jej zużyła.

