Z radością informujemy, że zainaugurowaliśmy sezon na zajęcia ekologiczne, które organizujemy na ścieżce edukacyjnej przy Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Krośnie. Pierwszą grupą, która skorzystała z naszego zaproszenia i spotkała się ze „Szklikiem, bohaterem tej ścieżki, były dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Krośnie.

