• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności


Komunikat

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie Sp. z o.o. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przypomina wszystkim Klientom, iż w okresie zimowym istnieje konieczność:

 

- odpowiedniego zabezpieczenia wewnętrznych instalacji przed zamarznięciem, głównie w pomieszczeniach nie ogrzewanych wraz z wykonaniem izolacji cieplnej na wodomierzach, w sposób umożliwiający dokonanie odczytów wskazań wodomierzy;- dokonania odwodnienia i oczyszczenia studzienek wodomierzowych oraz zaizolowania ich pokryw;- zabezpieczenia przed mrozem punktów czerpalnych zlokalizowanych na zewnątrz posesji.Zwracamy także uwagę na konieczność skutecznego zabezpieczenia wodomierzy przed uszkodzeniem i zaginięciem. Niewykonanie powyższych czynności może być przyczyną powstania awarii i strat, których koszty poniosą kontrahenci naszej spółki. Ewentualne awarie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej oraz uszkodzenia wodomierzy należy niezwłocznie zgłosić na numer telefonu dyspozytora - 994.

Podstawowe czynności zapewniające prawidłowe przygotowanie instalacji do okresu zimowego


Warto odwiedzić