• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności


Pielęgnacja grobów

„Życie zmarłych złożone jest w pamięci żywych”

Cyceron

„Pielęgnacja grobów”

Dowodem pamięci o naszych bliskich którzy odeszli, jest dbałość o estetyczny wygląd miejsca ich spoczynku. Niestety, w obecnych czasach wielu z nas z różnych przyczyn nie może regularnie opiekować się grobami najbliższych. Dla tych osób Centrum Usług Komunalnych „KROeko” Sp. z o.o. w Krośnie – profesjonalna firma świadcząca usługi porządkowe, przygotowała ciekawą ofertę – nową usługę:

pielęgnacja nagrobków, która w standardzie obejmuje:

- jednorazowe mycie nagrobka i sprzątanie jego otoczenia,

- zapalenie małego znicza,

- wykonanie dokumentacji zdjęciowej przed i po wykonaniu usługi.

 

Ponadto można zamówić usługę rozszerzoną o wykonanie pastowania nagrobka, ustawienie dodatkowych zniczy, wiązanki kwiatów sztucznych lub żywych.

Czysty i zadbany grób jest nie tylko świadectwem pamięci o bliskich, którzy odeszli ale świadczy również o tych, którzy pozostali. Szczególnie teraz, w okresie przed dniem Święta Zmarłych warto skorzystać z oferty KROeko, aby groby pozostały zadbane, a świeże kwiaty i palące się znicze były świadectwem naszej pamięci o zmarłych.

Procedura zlecenia usługi nie jest skomplikowana. Wystarczy kontakt osobisty lub telefoniczny zainteresowanej osoby z pracownikiem Biura Obsługi Klienta Spółki i określenie zakresu usługi, a wszelkie pozostałe formalności przejmą wykwalifikowani pracownicy. Korzystając z usług profesjonalisty nie musimy się już martwić, że brak czasu uniemożliwi nam należytą opiekę nad miejscem spoczynku naszych najbliższych.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Biurze Obsługi Klienta Spółki pod nr tel. (013) 47 48 316 lub na stronie internetowej www.kroeko.pl


Warto odwiedzić