• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności


Informacja o odbiorze odpadów ulegających biodegradacji oraz popiołów paleniskowych z terenu Miasta Krosna

Informacja o odbiorze odpadów ulegających biodegradacji oraz popiołów paleniskowych z terenu Miasta Krosna.

W dniach 26 listopada oraz 3 grudnia br. Centrum Usług Komunalnych KROeko Sp. z o.o. będzie odbierać odpady zielone (trawa, liście, drobne gałęzie itp.) zgromadzone w oznakowanych workach o poj. 100 litrów. Worki w cenie 3,99 zł brutto można zakupić w Biurze Obsługi Klienta „KROeko” Krosno Sp. z o.o., mieszczącego się przy ul. Fredry 1 w Krośnie. Cena worka zawiera koszt odbioru, transportu i unieszkodliwiania zgromadzonych w nim bioodpadów. Odbiór worków z bioodpadami będzie realizowany w ww. terminach po uprzednim zgłoszeniu w Biurze Obsługi Klienta adresu posesji oraz podaniu miejsca zgromadzenia odpadów. Bioodpady zgromadzone w workach nie zakupionych w „KROeko” będą również odebrane, pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia takiej potrzeby w Biurze Obsługi Klienta oraz podpisania w trakcie ich załadunku dokumentu potwierdzającego odbiór odpadów przez pracowników „KROeko”.

     Każdy mieszkaniec Krosna może również dostarczać bioodpady bezpośrednio do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów przy ul. Białobrzeskiej w Krośnie, gdzie jednorazowy transport o masie do 500 kg zostanie przyjęty nieodpłatnie .  

     Ponadto spółka „KROeko” oferuje nową usługę - odbiór popiołów paleniskowych. Zapraszamy do zawarcia umowy na odbiór popiołów w okresie jesienno-zimowym. W ramach tej umowy posesja zostanie wyposażona w pojemnik 120 litrowy, z którego popioły będą odbierane dwa razy w miesiącu. Koszt jednorazowego opróżnienia pojemnika wynosi 8,45 zł.

    

       Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do Biura Obsługi Klienta Spółki, mieszczącego się w Krośnie przy ul. Fredry 1. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 013 47 48 316, 013 47 48 360.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!


Warto odwiedzić