• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności


Informacja

Szanowni Państwo,

Centrum Usług Komunalnych „KROeko” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krośnie uprzejmie informuje, że z dniem 1 stycznia 2010r.

zostaje wprowadzony nowy system odbioru odpadów, opracowany we współpracy z Przedstawicielami poszczególnych Gmin, którego główne założenia przedstawiamy poniżej:

PROGRAM

PONADGMINNEGO JEDNOLITEGO

SYSTEMU ODBIORU ODPADÓW – WORKOWEGO

 

1. Jednakowe stawki za odbiór odpadów we wszystkich Gminach objętych Jednolitym Systemem Odbioru Odpadów.

 2. Objęcie opłatą za odbiór odpadów wszystkich mieszkańców Gmin.

 3. Odbiór niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych odbywa się w oznakowanych workach dostarczanych przez KROeko.

 4. Prowadzona jest daleko idąca segregacja odpadów „u źródła” takich jak: szkło, papier, tworzywa sztuczne, metale, popioły paleniskowe, odpady biodegradowalne, gruz i inne.

 5. Częstotliwość odbioru odpadów wynosi dwa razy w miesiącu (co dwa tygodnie).

 6. Mieszkańcy wytwarzający większe ilości odpadów, mają możliwość nabycia dodatkowych worków na odpady w lokalnych sklepach.

 7. Uszczelnienie systemu odbioru odpadów poprzez odbiór odpadów tylko w oznakowanych workach.

   W ramach JSOO gospodarstwa domowe wyposażane są w oznakowane worki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne. Każda osoba, na którą zawarta zostanie umowa, otrzyma 1 worek o pojemności 60 litrów na miesiąc.

Odpłatność za usługę wyniesie 3,50 zł brutto od osoby w skali miesiąca.

 

W związku z powyŜszym istnieje konieczność zmiany dotychczasowych umów na odbiór odpadów na terenie Gmin: Korczyna, Miejsce Piastowe i Wojaszówka.

 

Informujemy, że w najbliższym czasie zostanie przeprowadzona akcja wymiany umów w wyżej wymienionych Gminach.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Spółki pod nr tel. (013) 47 48 316 lub (013) 47 48 360.

                                                                        Zarząd CUK „KROeko”


Warto odwiedzić