• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności


Kolejny sukces Elektrociepłowni Krosno

Mamy przyjemność ogłosić, że Krośnieński Holding Komunalny zajął IV miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej za rok 2024. To oznacza, że Elektrociepłownia Krosno jest w gronie najlepszych przedsiębiorstw ciepłowniczych w kraju.

Eksperci krajowej branży ciepłowniczej docenili całokształt działań i inwestycji podejmowanych przez Krośnieński Holding Komunalny w związku z dekarbonizacją i transformacją energetyczną Elektrociepłowni Krosno.

Kapituła Ogólnopolskiego Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej pozytywnie oceniła też dynamiczny rozwój zakładu oraz konsekwentne dostosowanie jego działalności i funkcjonowania do aktualnych zmian i wymogów branżowych.

Wynik osiągnięty w rankingu po raz kolejny potwierdził, że Elektrociepłownia Krosno, wchodząca w skład Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego, cały czas jest w czołówce najlepszych Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej w kraju.

Dziękujemy kapitule rankingu za docenienie działalności naszej spółki w zakresie zmian i transformacji energetycznej naszej elektrociepłowni oraz pracownikom za codzienne zaangażowanie w pracę i wzorowe wykonywanie swoich obowiązków. Wynik osiągnięty w rankingu jest dla nas wyróżnieniem i potwierdzeniem, że obraliśmy dobry kierunek zmian i transformacji naszej elektrociepłowni – mówi Janusz Fic, prezes Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego.

Organizatorem Ogólnopolskiego Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej była redakcja Biznes Magazynu „Strefa Gospodarki”, dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej".

Pełna lista rankingowa – https://strefa-gospodarki.pl/2024/03/28/cieplownicy-w-strone-odnawialnych-zrodel-energii/

 

Dyplom PEC 2024


Warto odwiedzić