• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności


Świętujemy Dzień Wody!

Dzisiaj, 22 marca, świętujemy Dzień Wody! W tym roku jest on obchodzony pod hasłem – „Water for Peace”, czyli „Woda na rzecz pokoju”! 22 marca to także święto naszej „Krośniczanki” i z tej okazji mamy miłą niespodziankę dla wszystkich sympatyków picia naszej wody kranowej…

W odpowiedzi na Wasze prośby, sugestie i podpowiedzi, dzisiaj – w Dniu Wody – ruszamy ze sprzedażą produktów do picia wody kranowej z logo „Krośniczanka – czysta i zdrowa woda kranowa”.

Bidony, karafki, dzbanki i szklanki z logo naszej „Krośniczanki” można teraz nabyć w Biurze Obsługi Klienta Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego lub w e-sklepie na naszej stronie internetowej – www.ekrosno.pl

Data uruchomienia sprzedaży nie jest przypadkowa! 22 marca to Dzień Wody i  jest to świetna okazja, aby nabyć bidon, karafkę lub dzbanek z logo „Krośniczanka” i zacząć regularnie pić wodę kranową.

Dlaczego? Dlatego że – Krośniczanka jest ogólnodostępna, ekologiczna i ekonomiczna!

Nasza woda poddawana jest wieloetapowym procesom uzdatniania, jest w 100% bezpieczna bakteriologicznie oraz spełnia normy określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia.

 

Group 13


Warto odwiedzić