• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności


Krośnieńscy radni piją Krośniczankę

Dzbanki i szklanki z logotypem „Krośniczanki” trafiły na stoły do sali obrad Rady Miasta Krosna im. Ignacego Łukasiewicza, aby podczas sesji nasza woda kranowa była dostępna dla wszystkich radnych.

Krośnieńscy radni włączyli się w proekologiczną akcję Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego, w ramach której spółka zachęca do picia wody kranowej i zastępowania nią wody z jednorazowych butelek plastikowych.

Jako radni chętnie wspieramy różnego rodzaju akcje i działania ekologiczne podejmowane przez miejskie spółki, placówki czy instytucje, a promocja picia wody kranowej jest właśnie taką akcją. Krośniczanka na stałe zagościła na stołach w sali obrad, w której odbywają się sesje Rady Miasta Krosna i spotkania poszczególnych komisji – mówi Zbigniew Kubit, przewodniczący Rady Miasta Krosna.

Woda kranowa produkowana przez Krośnieński Holding Komunalny i Wodociągi Krośnieńskie jest świetną alternatywą dla wody butelkowej, wody smakowej czy soków z kartonu. Pozbawiona jest barwników i konserwantów, jest ogólnodostępna, a dzięki jej piciu ogranicza się ilość plastikowych odpadów i dba się o środowisko naturalne.

 

 

Krosniczanka na Radzie Miasta public


Warto odwiedzić