x W naszym serwisie używamy plików typu cookie do celów m.in. statystycznych czy reklamowych. Przeglądarka jakiej używasz może zmienić ustawienia dotyczące cookies w każdym momencie. Więcej informacji znajdziesz w "Polityka bezpieczeństwa".
 

Ciekawe linki
2021-04-30

BIUROWIEC SPÓŁKI WYRÓŻNIONY ZŁOTYM ŻURAWIEM

Nowy budynek administracyjny Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego znalazł się w gronie najciekawszych obiektów na Podkarpaciu i otrzymał wyróżnienie w konkursie Złoty Żuraw 2021.

Kapituła konkursu „Złoty Żuraw – Najlepsze Inwestycje Podkarpacia”, zorganizowanego przez Gazetę Codzienną „Nowiny”, uznała budowę budynku administracyjnego naszej Spółki za inwestycję godną wyróżnienia i promocji, jako jeden z najciekawszych obiektów na Podkarpaciu, które oddano do użytku w ciągu ostatnich 5 lat.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego nowego budynku administracyjnego, zadowoleni są też nasi Klienci. Cieszymy się także z wyróżnienia, jakie otrzymaliśmy w konkursie Złoty Żuraw 2021. Wyróżnienie to potwierdza, że nasz nowy biurowiec to obiekt na miarę XXI wieku. Ma ciekawą architekturę, liczne przeszklenia, które zapewniają jego efektywność energetyczną, a także jest ekologiczny, ponieważ korzystamy w nim z energii wytworzonej przez zamontowaną na dachu instalację fotowoltaiczną – mówi Janusz Fic, prezes Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego.

Do konkursu zgłoszonych było 17 inwestycji i projektów z całego Podkarpacia. Nowy biurowiec Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego, oddany do użytku w 2020 r., otrzymał wyróżnienie m.in. za funkcjonalne rozwiązania architektoniczne, dzięki którym pracownicy zyskali lepsze warunki pracy, a interesanci wygodniejszy dostęp do Biura Obsługi Klienta.

Konkurs Złoty Żuraw miał na celu zaprezentowanie i docenienie najciekawszych inwestycji – wyjaśnił Stanisław Sowa, redaktor naczelny Nowin i przedstawiciel organizatora konkursu. – Efektowne koncepcje architektoniczne, innowacyjne rozwiązania, energooszczędność i walory użytkowe. Oto zalety wielu budynków przemysłowych, usługowych, użyteczności publicznej, które powstały w ostatnich latach na Podkarpaciu – podkreślił przy ogłoszeniu wyników.
***
Nowy budynek administracyjny Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego przy ul. Fredry 12 ma 1755 m kw. powierzchni użytkowej. Obiekt jest kompozycją trzech połączonych ze sobą brył, które cechują nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania architektoniczne. Budynek, według projektu krośnieńskich architektów – Renaty i Zbigniewa Święcińskich z Archit-Studio Święciński Architekci, wybudowała firma KPB-Budownictwo. Prace budowlane trwały 2 lata.

Portale społecznościowe

Centralne Laboratorium Wody i Ścieków

Live chat

 
Do góry Wstecz Strona główna 38-400 Krosno, ul. Fredry 12 Tel.: 13 436 83 11, 13 474 83 20 Fax: 13 436 86 78
© MPGK Krosno 2006 Realizacja: ideo Powered by CMS Edito