x W naszym serwisie używamy plików typu cookie do celów m.in. statystycznych czy reklamowych. Przeglądarka jakiej używasz może zmienić ustawienia dotyczące cookies w każdym momencie. Więcej informacji znajdziesz w "Polityka bezpieczeństwa".
 

Ciekawe linki
2021-04-09

ELEKTROCIEPŁOWNIA „ŁĘŻAŃSKA” W KRAJOWEJ CZOŁÓWCE

Miło nam poinformować, że Krośnieński Holding Komunalny po raz kolejny znalazł się w czołówce najlepszych przedsiębiorstw energetyki cieplnej w kraju. W ogłoszonym 26 marca br. Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej za rok 2021 nasza Spółka zajęła 6. miejsce.

Wynik osiągnięty w rankingu potwierdza, że Elektrociepłownia „Łężańska”, wchodząca w skład Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego, jest jedną z najlepszych elektrociepłowni w Polsce. Kapituła rankingu, złożona z ekspertów krajowej branży ciepłowniczej, wytypowała naszą Spółkę jako najlepsze przedsiębiorstwa w branży oraz doceniła działania i inwestycje podejmowane w ramach prowadzonej działalności.

Serdecznie gratuluję ponownego znalezienia się w czołówce najlepszych firm ciepłowniczych w naszym kraju! – napisał Bogdan Leszczorz z Magazynu „Strefa Gospodarki”, informując Zarząd Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego o wynikach rankingu.

Portale społecznościowe

Centralne Laboratorium Wody i Ścieków

Live chat

 
Do góry Wstecz Strona główna 38-400 Krosno, ul. Fredry 12 Tel.: 13 436 83 11, 13 474 83 20 Fax: 13 436 86 78
© MPGK Krosno 2006 Realizacja: ideo Powered by CMS Edito