• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności


Elektrociepłownia Krosno wśród najlepszych w kraju!

Miło nam poinformować, że Krośnieński Holding Komunalny zajął 4. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej za rok 2023. Nasza Spółka po raz kolejny znalazła się w czołówce najlepszych przedsiębiorstw energetyki cieplnej w kraju.

Eksperci krajowej branży ciepłowniczej docenili działania podejmowane przez Krośnieński Holding Komunalny w zakresie działalności Elektrociepłowni Krosno i przyznali naszej Spółce 4. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej. Jest to awans z 5. miejsca, jakie w ubiegłorocznym zestawieniu rankingowym zajmowała nasz Spółka.

Kapituła wyróżniła Krośnieński Holding Komunalny za całokształt działalności, w tym za realizowane inwestycje ciepłownicze i proekologiczne kierunki rozwoju. Spółka otrzymała dyplom, który jest potwierdzeniem, że Elektrociepłownia Krosno jest wśród najlepszych przedsiębiorstw energetyki cieplnej w kraju!

Dziękuję Kapitule za docenienie działań Spółki oraz pracownikom, którzy stoją za tym wynikiem. Miniony rok był mocno kryzysowy w branży ciepłowniczej, a mimo to udało się nam nawet poprawić nasze miejsce w rankingu. Bez wątpienia jest to dla nas potwierdzenie, że realizowane przez naszą Spółkę kierunki rozwoju są właściwe. Serdeczne gratulacje dla całej załogi krośnieńskiej elektrociepłowni na czele z jej szefami Damianem Hanusem i Jerzym Ćwięką – skomentował wynik Janusz Fic, prezes Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego.

 

Dyplom 2023


Warto odwiedzić