• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-BOK     Przetargi bip

Aktualności


Krośnieński Holding Komunalny z tytułem wicelidera przedsiębiorstw gospodarki komunalnej

Miło nam poinformować, że Krośnieński Holding Komunalny zajął II miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej za rok 2022 i został nagrodzony tytułem wicelidera wśród najlepszych przedsiębiorstw komunalnych w kraju.

                                              

Ogólnopolski Ranking Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej, organizowany przez  Biznes Magazyn Strefa Gospodarki, wyłonił ścisłą czołówkę 10 najlepszych przedsiębiorstw komunalnych w kraju za rok 2022. Wśród nich znalazł się Krośnieński Holding Komunalny, który zajął II miejsce w rankingu, ustępując tylko Miejskiemu Przedsiębiorstwu Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o.o.

Z dużą satysfakcją przyjmujemy informację o bardzo wysokiej ocenie naszej Spółki w rankingu. Ocena ta jest potwierdzeniem, że nasze działania w ostatnich latach były właściwie ukierunkowane i zrealizowane. Wykazywaliśmy dużą aktywność w budowaniu porozumień pomiędzy lokalnymi samorządami oraz w realizacji inwestycji na ich potrzeby, intensywnie wykorzystując przy tym wsparcie ze środków Unii Europejskiej – mówi Janusz Fic, prezes Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego.

Zaufanie, jakim – kilka lat temu – nas i nasze projekty obdarzyły gminy, przekazując miastu Krosno część swoich zadań z zakresu zagospodarowania odpadów, było fundamentem do realizacji dużych inwestycji, a co za tym idzie dalszego, intensywnego rozwoju naszej Spółki, czego efektem jest dziś bardzo wysoka ocena w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej. Dlatego jeszcze raz dziękuję wszystkim przedstawicielom współpracujących z nami gmin. Bez tej współpracy nie byłoby wielu potrzebnych inwestycji, nie byłoby olbrzymich funduszy ze środków Unii Europejskiej na realizację zadań publicznych i najpewniej nie byłoby dla nas miejsca w tym rankingu – komentuje Janusz Fic.

Ogólnopolski Ranking Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej był nie tylko okazją do wyróżnienia najlepszych przedsiębiorstw, ale też pokazania opinii publicznej podstawowych informacji związanych z branżą usług komunalnych w naszym kraju.

Aktualnie jesteśmy tuż przed rozpoczęciem budowy bloku energetycznego, w którym paliwem będą pozostałości po sortowaniu odpadów. Dzięki tej inwestycji będziemy uzyskiwać duże synergie w zakresie zagospodarowania odpadów i ogrzewania miasta. Mam nadzieję, że odbędzie się to z korzyścią dla lokalnej społeczności, a w przyszłych rankingach da nam szansę dalej lokować się w ścisłej czołówce krajowych przedsiębiorstw komunalnych – dodaje prezes Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego.


Warto odwiedzić

Zgłoś awarię

994 - Całodobowe pogotowie wodociągowo-kanalizacyjne

Numery stacjonarne:

13 47 48 994
13 47 48 314

Zaloguj się do e-BOK

 

 

Logo KHK pion

Dane adresowe

Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o.

ul. A. Fredry 12, 38-400 Krosno

tel: 13 474 84 00
       13 474 83 20

fax: 13 474 86 20

email: poczta@khk.krosno.pl

Inspektor ochrony danych:

Karol Franus

IOD@khk.krosno.pl

Biuro Obsługi Klienta

Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o.

ul. A. Fredry 12, 38-400 Krosno

Godziny pracy:

poniedziałek 7:00-17:00,
wtorek-piątek: 7:00 -16:00,
soboty, niedziele: nieczynne

tel: 13 474 83 16
       13 474 83 60
      
785 008 316

email: bok@khk.krosno.pl

eKrosno

Strona przygotowana w ramach projektu pn. „Zaangażowani w eKrosno – Inteligentne rozwiązania systemów przetwarzania danych dla mieszkańców Krosna” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 oraz budżet państwa.

Image
© MPGK 2022