• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności


Konkurs plastyczny „KrosnoLudki są eko i poprawnie segregują odpady” – na prace czekamy do 7.06.2024 r.

Trwa III edycja ekologicznego konkursu plastycznego „KrosnoLudki są eko i poprawnie segregują odpady”, organizowanego przez Krośnieński Holding Komunalny i Prezydenta Miasta Krosna w partnerstwie z firmami Remondis KROeko oraz Rekopol – Organizacja Odzysku Opakowań.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-VIII wszystkich krośnieńskich szkół podstawowych i ma na celu promowanie zasad poprawnej segregacji odpadów komunalnych.

Zadaniem uczestników jest więc wykonanie plakatu informacyjno-edukacyjnego, który promuje selektywną zbiórkę odpadów.

Komisja konkursowa, składająca się z przedstawicieli BWA Krosno, Urzędu Miasta Krosna, MPGK – Krośnieński Holding Komunalny i Remondis KROeko, będzie oceniać prace konkursowe w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII-VIII. Przewidziane są też 3 nagrody specjalne!

Na prace czekamy do 7 czerwca 2024 r., do godz. 16.00! Szczegóły dotyczące konkursu, w tym regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są w sekretariatach krośnieńskich szkół podstawowych, w Biurze Obsługi Klienta Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego oraz na naszej stronie internetowej – www.ekrosno.pl

Nie zwlekajcie! Ten konkurs jest świetną okazją, aby pokazać swoją kreatywność i zaangażowanie w ochronę środowiska!

 

DO POBRANIA:

Regulamin

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

 

Szklik konkurs


Warto odwiedzić