• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności


KONKURS PLASTYCZNY – KrosnoLudki są eko! Na prace czekamy do 31 maja br.

Zachęcamy uczniów wszystkich krośnieńskich szkół podstawowych (klasy 1-8) do aktywnego udziału w ekologicznym konkursie plastycznym „KrosnoLudki są eko i poprawnie segregują odpady”.

Konkurs organizowany jest przez Prezydenta Miasta Krosna i Krośnieński Holding Komunalny we współpracy z firmami Remondis KROeko, Abrys dla środowiska oraz Organizacją Odzysku Opakowań Rekopol.

W tym roku zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej – plakatu – promującego segregację odpadów i hasło „KrosnoLudki są eko”.

Celem konkursu jest promocja selektywnej zbiórki odpadów komunalnych i poprawnej segregacji odpadów oraz recyklingu wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

Konkurs trwa od 11 do 31 maja br. Został ogłoszony w ramach obchodów Dnia bez śmiecenia za pośrednictwem wszystkich krośnieńskich placówek edukacyjnych.

Szczegóły konkursu – regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są u dyrektorów szkół, a także na stronie www.ekrosno.pl

Na prace konkursowe czekamy do końca maja!

Ogłoszenie wyników, plenerowa wystawa prac i rozdanie nagród odbędzie się 20.06.2023 r. (wtorek) w Ogródku Jordanowskim, podczas Pikniku ekologicznego EkoKrosno.

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Foto I edycja 2022 www


Warto odwiedzić