x W naszym serwisie używamy plików typu cookie do celów m.in. statystycznych czy reklamowych. Przeglądarka jakiej używasz może zmienić ustawienia dotyczące cookies w każdym momencie. Więcej informacji znajdziesz w "Polityka bezpieczeństwa".
 

Ciekawe linki
2021-07-23

KROSNOLUDKI ODWIEDZIŁY ŚCIEŻKĘ EDUKACYJNĄ PRZY NASZYM PSZOK

W ramach edukacji ekologicznej prowadzonej przez Krośnieński Holding Komunalny dzieci uczestniczące w półkolonii Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Krośnie zwiedziły ścieżkę edukacyjną przy Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Krośnie i poznały KrosnoLudka Szklika.

Sześćdziesiesięcioosobowa grupa dzieci w wieku szkolnym wzięła udział w ekologicznej pogadance edukacyjnej na temat prawidłowej segregacji odpadów komunalnych i ochronie środowiska. Zajęcia odbyły się na specjalnie zaprojektowanej i przystosowanej do tego ścieżce edukacyjnej, która od lipca ub. roku funkcjonuje na terenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Białobrzeskiej.

Dzieci uczestniczące w spotkaniu dowiedziały się m.in. jak prawidłowo segregować odpady, jakie odpady wrzucać do jakiego koloru pojemników, co to jest recykling, gdzie oddawać odpady tzw. niebezpieczne lub wielkogabarytowe. Nasi mili goście poznali też bohatera ścieżki edukacyjnej – szklanego chochlika Szklika, który zaprosił wszystkich uczestników wycieczki na przyjęcie urodzinowe, po którym dzieci same musiały posprzątać wrzucając różnego rodzaju odpady do pięciu przygotowanych pojemników.

Było wesoło, ciekawie i pouczająco!
Dziękujemy za odwiedziny!

Portale społecznościowe

2021-10-15

Informacja

MPGK Krosno Sp. z o.o. o jakości wody uzdatnionej w III kwartale 2021 r.

Centralne Laboratorium Wody i Ścieków

Live chat

 
Do góry Wstecz Strona główna 38-400 Krosno, ul. Fredry 12 Tel.: 13 436 83 11, 13 474 83 20 Fax: 13 436 86 78
© MPGK Krosno 2006 Realizacja: ideo Powered by CMS Edito