x W naszym serwisie używamy plików typu cookie do celów m.in. statystycznych czy reklamowych. Przeglądarka jakiej używasz może zmienić ustawienia dotyczące cookies w każdym momencie. Więcej informacji znajdziesz w "Polityka bezpieczeństwa".
 

Ciekawe linki
2021-02-05

NOWY SPRZĘT DLA ZUO

Zmodernizowany i rozbudowany Zakład Unieszkodliwiania Odpadów został wyposażony w nowoczesny sprzęt specjalistyczny. Zakupione samochody, ładowarki i rozdrabniacze usprawnią dodatkowo pracę Zakładu. Wartość nowego taboru to ok. 11,5 mln zł (netto).

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów został doposażony m.in. w rozdrabniacz odpadów wielkogabarytowych, rozdrabniacz odpadów zielonych, przerzucarkę bramową do kompostu, ładowarkę kołowo-teleskopową, ładowarkę kołowo-czołową, dwa samochody ciężarowe typu hakowiec, a także wózek widłowy, cztery ładowarki kołowe, rozrywarkę worków do bioodpadów oraz przesiewacz do kompostu i stabilizatu, czyli tzw. sito gwiaździste. Na potrzeby ZUO kupiony został również pojazd do zamiatania oraz mycia dróg i placów.

Nowy sprzęt jest dostosowany do potrzeb zmodernizowanego Zakładu i jest wykorzystywany zarówno do pracy w części biologicznej, jak i w części mechanicznej naszej instalacji – mówi Dorota Kornasiewicz, kierownik Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów. – Urządzeniem, które pozwoli na uzyskiwanie lepszych efektów, jest na przykład sito gwiaździste, które służy do przesiewania materiału wytworzonego w procesach kompostowania i stabilizacji bioodpadów. Jest to urządzenie niezbędne dla naszej unowocześnionej i rozbudowanej biologicznej części Zakładu – podkreśla kierownik ZUO.

Nowy sprzęt dla ZUO został zakupiony w ramach projektu „Zintegrowany system gospodarki odpadowo-energetycznej w regionie południowym województwa podkarpackiego – I etap”, na realizację którego Krośnieński Holding Komunalny otrzymał dofinansowanie z Unii Europejskiej. Wartość nowego taboru to ponad 11,5 mln zł (netto).

Portale społecznościowe

2021-01-05

Informacja

Informacja MPGK Krosno Sp. z o.o. o jakości wody uzdatnionej w IV kwartale 2020r.

Centralne Laboratorium Wody i Ścieków

Live chat

 
Do góry Wstecz Strona główna 38-400 Krosno, ul. Fredry 12 Tel.: 13 436 83 11, 13 474 83 20 Fax: 13 436 86 78
© MPGK Krosno 2006 Realizacja: ideo Powered by CMS Edito