x W naszym serwisie używamy plików typu cookie do celów m.in. statystycznych czy reklamowych. Przeglądarka jakiej używasz może zmienić ustawienia dotyczące cookies w każdym momencie. Więcej informacji znajdziesz w "Polityka bezpieczeństwa".
 

Ciekawe linki
2020-10-15

KOMUNIKAT - POTWIERDZONE PRZYPADKI ZACHOROWAŃ NA COVID-19 W NASZEJ SPÓŁCE!

Informujemy, że u trzech pracowników Spółki potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19. Przypadki zakażenia odnotowano wśród pracowników ujęcia wody w Sieniawie oraz Elektrociepłowni w Krośnie. Niestety z uwagi na rozprzestrzenianie się wirusa istnieje duże zagrożenie kolejnych zakażeń wśród naszych pracowników. Aktualnie wykonywane są testy w kierunku COVID-19 u kolejnych pracowników, którzy mogli mieć styczność ze źródłem zakażenia.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa i ciągłości dostaw wody produkowanej w Sieniawie, Spółka wdrożyła tzw. „koszarowanie” pracowników. Polega ono na tym, że określona grupa pracowników nie opuszcza miejsca pracy przez kolejne 10 dni i nie ma w tym czasie styczności z nikim z zewnątrz co minimalizuje ryzyko zakażenia COVID-19. Zakwaterowanie i wyżywienie zapewnia pracodawca. Podobne rozwiązanie wdrożone zostało w krośnieńskiej Elektrociepłowni.

Z tego powodu na chwilę obecną nie ma zagrożenia wystąpienia przerw w ciągłości usług zaopatrzenia mieszkańców w wodę  oraz  ogrzewania z elektrociepłowni miejskiej.

Krośnieński Holding Komunalny

Portale społecznościowe

2020-10-09

Informacja

Informacja MPGK Krosno Sp. z o.o. o jakości wody uzdatnionej w III kwartale 2020r.

Centralne Laboratorium Wody i Ścieków

Live chat

 
Do góry Wstecz Strona główna 38-400 Krosno, ul. Fredry 12 Tel.: 13 436 83 11, 13 474 83 20 Fax: 13 436 86 78
© MPGK Krosno 2006 Realizacja: ideo Powered by CMS Edito