x W naszym serwisie używamy plików typu cookie do celów m.in. statystycznych czy reklamowych. Przeglądarka jakiej używasz może zmienić ustawienia dotyczące cookies w każdym momencie. Więcej informacji znajdziesz w "Polityka bezpieczeństwa".
 

Ciekawe linki
2020-06-08

NOWY PREZES W MIEJSKIEJ KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ

Po ośmiu latach pracy w MKS Sp z o.o. na emeryturę odszedł Prezes Zarządu Spółki Pan Kazimierz Szpak. W trakcie swojej pracy w Miejskiej Komunikacji Samochodowej Prezes Szpak wykazał duże zaangażowanie w poprawę funkcjonowania komunikacji miejskiej oraz podejmował szereg działań, które skutkowały unowocześnieniem znacznej części taboru Spółki. W czasie jego pracy Spółka oraz Miasto Krosno zakupiły łącznie 26 nowoczesnych, ekologicznych i dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych autobusów.

Panu Prezesowi Kazimierzowi Szpakowi dziękujemy za jego duży wkład pracy w funkcjonowanie komunikacji miejskiej, życzymy dużo zdrowia, realizacji zamierzonych planów oraz wielu przyjemnych chwil na zasłużonej emeryturze.

Nowym Prezesem MKS Sp. z o.o. został Pan Roman Gierlach. Pan Roman Gierlach był długoletnim pracownikiem MPGK Krosno. W Spółce pracował od października 1983 roku. W latach 1992-2020 był kierownikiem Gospodarstwa Samochodowego zajmując się organizacją potrzeb transportowych Spółki. Posiada więc długoletnie doświadczenie w zakresie transportu. Nowemu Prezesowi Spółki gratulujemy i życzymy powodzenia na nowym stanowisku.

Portale społecznościowe

2021-01-05

Informacja

Informacja MPGK Krosno Sp. z o.o. o jakości wody uzdatnionej w IV kwartale 2020r.

Centralne Laboratorium Wody i Ścieków

Live chat

 
Do góry Wstecz Strona główna 38-400 Krosno, ul. Fredry 12 Tel.: 13 436 83 11, 13 474 83 20 Fax: 13 436 86 78
© MPGK Krosno 2006 Realizacja: ideo Powered by CMS Edito