x W naszym serwisie używamy plików typu cookie do celów m.in. statystycznych czy reklamowych. Przeglądarka jakiej używasz może zmienić ustawienia dotyczące cookies w każdym momencie. Więcej informacji znajdziesz w "Polityka bezpieczeństwa".
 

Ciekawe linki
2019-11-08

KOLEJNE MILIONY Z UNII EUROPEJSKIEJ NA GOSPODARKĘ ODPADAMI

Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki...
Makroniwelacja terenu pod...
Nowa hala wraz z kabiną wstępnej...
Montaż przenośników i linii...
MPGK Krosno pozyskało 22,5 mln zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na modernizację Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów. Decyzja o przyznaniu dodatkowej dotacji została podpisana 7 listopada br.

Dzięki zwiększeniu dotacji o 22,5 mln zł MPGK Krosno otrzyma z NFOŚiGW łącznie blisko 57 mln zł na modernizację Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów przy ul. Białobrzeskiej. Pierwotnie kwota dofinansowania opiewała na ok. 35 mln zł.
Dodatkowe środki zostaną zainwestowane przez Spółkę w prace modernizacyjne na części mechanicznej i biologicznej ZUO, a tym samym usprawnią proces przetwarzania odpadów przez instalację.
Aneks do umowy związanej z projektem „Zintegrowany system gospodarki odpadowo-energetycznej w Regionie Południowym województwa podkarpackiego – I etap” został podpisany 7 listopada br. w Warszawie.
Inwestycja na ZUO realizowana jest w ramach współpracy 28 samorządów, które zawarły stosowne porozumienie z Gminą Miasto Krosno i powierzyły Miastu część swoich zadań z zakresu gospodarki odpadami. Jest to projekt, który docelowo obejmuje ok. 330 tys. mieszkańców.


Zapraszamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z prowadzonych na ZUO inwestycji:

Portale społecznościowe

2020-07-02

Informacja

Jakość wody wodociągowej.

Centralne Laboratorium Wody i Ścieków

Live chat

 
Do góry Wstecz Strona główna 38-400 Krosno, ul. Fredry 12 Tel.: 13 436 83 11, 13 474 83 20 Fax: 13 436 86 78
© MPGK Krosno 2006 Realizacja: ideo Powered by CMS Edito