x W naszym serwisie używamy plików typu cookie do celów m.in. statystycznych czy reklamowych. Przeglądarka jakiej używasz może zmienić ustawienia dotyczące cookies w każdym momencie. Więcej informacji znajdziesz w "Polityka bezpieczeństwa".
 

Ciekawe linki
2019-10-04

MPGK PARTNEREM 20- LECIA

3  października 2019r. w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej  w Krośnie odbyła się uroczysta inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020. W tym Jubileuszowym dwudziestym roku istnienia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie, uroczystość tę zaszczycili: prof. dr hab. med. Wojciech Nowak, Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego, dr hab. Sebastian Skuza, Podsekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. Andrzej Jajszczyk, Prezes Oddziału Polskiej Akademii Nauk w Krakowie, przedstawiciele władz urzędu marszałkowskiego, posłowie, prezydenci miasta Krosna, burmistrzowie i wójtowie, Radni Miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego, komendanci, dyrektorzy szkół, firm oraz prezesi instytucji i stowarzyszeń.Podczas uroczystości władze uczelni uhonorowały  instytucje i firmy nagrodą „Partner 20-lecia”. Nagroda przyznawana jest dyrektorom i prezesom firm, instytucji i szkół, które od wielu lat współpracują z PWSZ w Krośnie.

Współpraca ze szkołami i uczelniami wyższymi jest bardzo ważna dla naszej Spółki. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w tym zakresie zajmuje szczególne miejsce z racji tego, że jest to krośnieńska uczelnia. Bliską współpracę z nią traktujemy wręcz jako nasz obowiązek, w takich okolicznościach uzyskane wyróżnienie  traktujemy jako potwierdzenie, że wywiązujemy się należycie z tego obowiązku. Dziękuję bardzo Panu Rektorowi Grzegorzowi Przebindzie za uznanie dla naszej Spółki   -  powiedział Janusz Fic Prezes MPGK.

Portale społecznościowe

2020-05-07

Informacja

Jakość wody wodociągowej.

Centralne Laboratorium Wody i Ścieków

Live chat

 
Do góry Wstecz Strona główna 38-400 Krosno, ul. Fredry 12 Tel.: 13 436 83 11, 13 474 83 20 Fax: 13 436 86 78
© MPGK Krosno 2006 Realizacja: ideo Powered by CMS Edito