x W naszym serwisie używamy plików typu cookie do celów m.in. statystycznych czy reklamowych. Przeglądarka jakiej używasz może zmienić ustawienia dotyczące cookies w każdym momencie. Więcej informacji znajdziesz w "Polityka bezpieczeństwa".
 

Ciekawe linki
Wydział Dział Fakturacji
Grupa tematyczna Przesyłanie faktur w formie elektronicznej "e-faktury"
Zgoda na przesyłanie faktur w formie elektronicznej tzw. "e-faktury"
Krótki opis
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie Sp. z o.o. proponuje swoim Odbiorcom usług możliwość przesyłania faktur w formie elektronicznej tzw. "e-faktury". Funkcjonalność ta ma głównie na celu: skrócić czas dostarczania faktur, ułatwić ich przechowywanie i archiwizację, znacząco zwiększyć pewność terminowego dostarczenia dokumentów, umożliwić dostęp do rachunków z każdego miejsca i w dowolnym czasie, zapewnić łatwą współpracę z systemem bankowości elektronicznej, zwiększyć dbałość o środowisko naturalne poprzez ograniczenie zużytych materiałów.
Wymagane dokumenty
Prawidłowo i czytelnie wypełniony formularz podpisany przez Odbiorcę usług.
Miejsce złożenia dokumentu
Aby otrzymywać faktury drogą elektroniczną, należy przesłać poprawnie wypełniony formularz "ZGODA NA WYSTAWIANIE FAKTUR W FORMIE ELEKTRONICZNEJ" na adres w nim podany (Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 38-400 Krosno, ul. Fredry 12) bądź złożyć go bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Spółka z o.o., 38-400 Krosno, ul. Fredry 12
Opłaty
Formularz zgody na wystawianie faktur w formie elektronicznej przyjmowany jest bez opłat.
Termin i załatwienie
Pierwszą e-fakturę otrzymuje Klient najwcześniej dzień po otrzymaniu formularza "ZGODA NA PRZESYŁANIE FAKTUR W FORMIE ELEKTRONICZNEJ przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością do otrzymywania e- faktur". Klient nie musi posiadać własnego podpisu elektronicznego.
Informacje
Otrzymywanie faktur elektronicznych i papierowych jednocześnie nie jest możliwe. Faktury mogą być dostarczane tylko w jednej wybranej przez Klienta formie.
Pliki do pobrania:

Portale społecznościowe

Adres BOK

 
Biuro Obsługi Klienta
ul. Fredry 1, 38-400 Krosno
tel.
13 47 48 316,
13 47 48 360,
785-008-316,
 

Kamera PSZOK Krosno

2021-10-15

Informacja

MPGK Krosno Sp. z o.o. o jakości wody uzdatnionej w III kwartale 2021 r.

Centralne Laboratorium Wody i Ścieków

Live chat

 
Do góry Wstecz Strona główna 38-400 Krosno, ul. Fredry 12 Tel.: 13 436 83 11, 13 474 83 20 Fax: 13 436 86 78
© MPGK Krosno 2006 Realizacja: ideo Powered by CMS Edito