• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności


System kaucyjny: czy trzeba rozkopać całą Marszałkowską?

Zapraszamy do lektury artykułu „System kaucyjny: czy trzeba rozkopać całą Marszałkowską”, autorstwa Janusza Fica – prezesa Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego, który ukazał się w majowym wydaniu „Przeglądu Komunalnego” (nr 5/2024; str. 12-16).


Zapraszamy na dzień otwarty w Regionalnym Centrum Odzysku Odpadów!

Krośnieński Holding Komunalny zaprasza mieszkańców na Dzień otwarty w Regionalnym Centrum Odzysku Odpadów, który odbędzie się w sobotę, 25 maja br. Głównym punktem wydarzenia jest możliwość zwiedzenie instalacji przetwarzania odpadów znajdującej się przy ul. Białobrzeskiej 108 w Krośnie. Na zwiedzanie obowiązują wcześniejsze zapisy!


Ekologiczna siatka z okazji Dnia bez Śmiecenia!

Dzisiaj, 11 maja, obchodzimy Dzień bez Śmiecenia i z tej okazji Krośnieński Holding Komunalny przygotował małą niespodziankę! Dla mieszkańców, którzy dzisiaj przywiozą swoje odpady do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (Krosno, ul. Białobrzeska 108), mamy upominek, czyli ekologiczną siatkę wielokrotnego użytku z logo „Krośniczanka – czysta i zdrowa woda kranowa”.


Warto odwiedzić